Biznes

Z myślą o rezerwacjach oraz grupach konferencyjnych i biznesowych przygotowaliśmy dla Państwa bogate zaplecze konferencyjno – szkoleniowe. Jest to idealne miejsce do zorganizowania spotkań, konferencji, szkoleń, bankietów firmowych czy spotkań biznesowych.

Dołożymy wszelkich starań, aby dopasować naszą ofertę do Państwa potrzeb oraz wymagań, a miła i profesjonalna obsługa sprawi, że każda zorganizowana w Hotelu Ruben konferencja czy kameralne spotkanie, będzie udanym, miłym i sympatycznym wydarzeniem.

Konferencje

Oddajemy do Państwa dyspozycji w pełni klimatyzowane pomieszczenia konferencyjne o powierzchni 300m2. Istnieje możliwość podziału modułowego na sale od 40m2 do 200m2.

Zaplecze konferencyjne wyposażone jest w nowoczesny sprzęt audiowizualny i multimedialny, pozwalający na zorganizowanie konferencji na najwyższym poziomie, tak aby uczestnicy i prowadzący czuli się komfortowo.

W trakcie spotkań istnieje możliwość zjedzenia posiłku czy wypicia kawy. W hotelu organizowane są spotkania o różnym charakterze, od małych kameralnych, po duże sympozja naukowe.

Zapraszamy również do skorzystania z oferty konferencyjnej dla małych grup biznesowych. Wynajem specjalnie przygotowanego Pokoju do przeprowadzenia rozmów rekrutacyjnych lub spotkania do rozmów typu B2B.

Nazwa Sali
    m2    
Ustawienie / Liczba osób


   Kinowe   
  Szkolne  
Podkowa
   Spotkanie   
Kremowa
40
-
-
-
12
Brązowa
40
-
-
-
12
Rubinowa A i B
200
180
100
-
-
Istnieje możliwość podziału sali Rubinowej na dwie mniejsze
Rubinowa A
90
60
40
24
-
Rubinowa B
110
80
60
26
-

Bankiety

Na Państwa życzenie zorganizujemy bankiet, przyjęcie lub inną imprezę okolicznościową.

Wysoka jakość i duża różnorodność potraw oraz miły i profesjonalny zespół pozwalają nam świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Jesteśmy w stanie przygotować menu zawierające elementy wszystkich kuchni świata, uwzględniając Państwa życzenia i sugestie.


Rezerwacje

tel. +48 68 456 70 71

tel. +48 68 456 70 74

tel. +48 68 456 70 75

konferencje@rubenhotel.pl