Hotel

Ruben Hotel**** - to klimatyzowany, biznesowy Hotel  położony w centrum Zielonej Góry, łączący w sobie nowoczesność, eleganckie wnętrza i najwyższej klasy serwis. 

Naszym Gościom oferujemy 94 przestronne, nowocześnie wyposażone i klimatyzowane pokoje jedno i dwuosobowe oraz pokoje typu Junior Suit i Apartamenty.

Trzy przestronne i świetnie wyposażone sale konferencyjne, mogące pomieścić do 180 osób, są idealnym miejscem na organizację konferencji, bankietu czy innego spotkania biznesowego. 

Restauracja Ruben Hotel, to miejsce gdzie będziecie mogli Państwo udać się w unikalną podróż kulinarną – jedyną tak wykwintną w Zielonej Górze. 

Nasze słynne „Królewskie śniadania”, to kolejny element, dlaczego tak często Goście biznesowi wybierają nasz Hotel. 

Czujesz się zmęczony po całym dniu pracy? Zapraszamy do nowoczesnej Strefy Relaksu, której usługi są zawsze dostępne i bezpłatne dla naszych Gości hotelowych.

Zapraszamy do Biznesowego Centrum Zielonej Góry!

Ruben Hotel**** przywitał pierwszych Gości w czerwcu 2008. Jest hotelem położonym w malowni- czym mieście województwa lubuskiego – Zielonej Górze. Łączy on w sobie nowoczesna architekturę budynku, wyrafinowany wystrój oraz usługi na najwyższym poziomie. 

Do dyspozycji Gości Ruben Hotel oddajemy 87 eleganckich, przestronnych, klimatyzowanych pokoi, 3 pokoje Junior Suit oraz 4 luksusowe Apartamenty, 3 Sale Konferencyjne wyposażone w wysokiej klasy sprzęt audiowizualny i multimedialny, Restaurację, w której będą mogli Państwo wybrać się w wykwintną podróż kulinarną i kulturalną, oraz nowoczesną Strefę Relaksu.

Niepowtarzalna i miła atmosfera oraz profesjonalna obsługa zagwarantują Państwu zadowolenie z pobytu.

Zielona Góra

Zielona Góra jest jedną z dwóch stolic województwa lubuskiego, zamieszkałą przez prawie 120 tysięcy mieszkańców. Miasto położone jest na stokach Wału Zielonogórskiego, jego centrum otoczone jest wzgórzami, na których dawniej znajdowały się winnice. Zielona Góra często nazywana jest Winnym Grodem, co wynika z bogatych tradycji winiarskich rozwijanych przez kilkaset lat. Z nimi związane jest najważniejsze, organizowane co roku we wrześniu, święto miasta – Winobranie, podczas którego Zieloną Górą rządzi Bachus – bóg wina i zabawy.

Zielona Góra jest miastem zabytkowym. Z racji niewielkich zniszczeń wojennych pozostała tutaj cała przedwojenna zabudowa miejska. Szczególne walory estetyczne posiada Stare Miasto. Układ śródmieścia z zachowanym średniowiecznym układem ulic oraz nasycenie miasta historyczną zabudową z XIX i początków XX w. spowodowało wpisanie - decyzją wojewódzkiego konserwatora zabytków - całego centrum Zielonej Góry do rejestru zabytków.

Zielona Góra oraz jej okolice mają wiele do zaoferowania swoim turystom. Liczne zabytki kultury położone w okolicach miasta, wiele ścieżek rowerowych, jeziora oraz duże powierzchnie lasów będących "zielonymi płucami" miasta, powoduję, że spacerowicze, zbieracze jagód i grzybów, mogą aktywnie oraz spokojnie spędzić czas na obcowaniu z przyrodą.

Zielona Góra znana jest przede wszystkim jako stolica wina, jedyne miasto w Polsce z zachowanymi, bogatymi tradycjami winiarskimi. Oficjalnym miejskim świętem jest coroczne Winobranie odbywające się we wrześniu. Wiele informacji dotyczących tematu wina znaleźć można na oficjalnej stronie Zielonogórskiego Stowarzyszenia Winiarskiego www.winiarze.zgora.pl

Kolejnym miejscem wartym odwiedzenia jest Palmiarnia, która jest swoistą wizytówką miasta. Liczy ponad 200 gatunków roślin, w tym największy w kraju, liczący kilkadziesiąt metrów daktylowiec kanaryjski.

Osobom lubiącym mocne wrażenia polecamy zielonogórskie lotnisko sportowe w Przylepie, gdzie można przejść kurs spadochroniarstwa, paralotniarstwa czy lotów szybowcem.

Poza tym w Zielonej Górze jak i jej okolicach, działa wiele instytucji i atrakcji kulturalnych oraz turystycznych, wśród nich wymienić można m. in :

  • Filharmonię im. Tadeusza Bairda
  • Fanom sportów motorowych oraz dużych imprez z udziałem kibiców polecić można cykliczne
  • Imprezy odbywające się na stadionie żużlowym z udziałem światowych gwiazd tej dyscypliny
  • Teatr Lubuski im. Leona Kruczkowskiego, www.teatr.zgora.pl
  • Centrum Rekreacyjno-Sportowe, www.parkwodny.zgora.pl
  • Kompleks kin Cinema City w Galerii Handlowej Focus Mall, www.cinema-city.pl

Serdecznie zapraszamy do przyjazdu do Zielonej Góry!

****

KELNER / KELNERKA

Od Kandydatek / Kandydatów oczekujemy:

 zorganizowania i odpowiedzialności,

komunikatywnej znajomości języka angielskiego / niemieckiego

 umiejętności pracy w zespole,

 gotowości do pracy zmianowej,

 szczególnie cenimy zaangażowanie i kreatywność,

doświadczenie w pracy w gastronomii będzie dodatkowym atutem.

 *****

Oferujemy:

profesjonalny system nauki i szkoleń,

stałe zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,

możliwość rozwoju i awansu,

pracę w gronie profesjonalistów.

CV wraz z listem motywacyjnym prosimy przesyłać na adres:

praca@rubenhotel.pl

lub

złożyć w Recepcji Hotelu